Usuwanie graffiti Wrocław

Usuwanie graffiti
Mycie elewacji

Graffiti postrzegane jest w wielu środowiskach jako forma alternatywnej sztuki nowoczesnej. Rzeczywiście niektóre dzieła wyglądają bardzo okazale i są robione z niezwykłą precyzją. W tym kontekście graficiarzy można nawet uznać za artystów. Jeśli jednak zamaskowani wandale mażą farbą po elewacji budynków czy domów prywatnych, to ich malunki trudno nazwać sztuką w jakimkolwiek stopniu.

Mało estetyczne, a często po prostu wulgarne napisy i rysunki na ścianach budynków w przestrzeni publicznej z pewnością każdy właściciel takiego obiektu chciałby usunąć. Jeśli i tak jest w przypadku naszych klientów, oferujemy im we Wrocławiu i w okolicach stolicy Dolnego Śląska profesjonalne usługi usuwania graffiti i wykonania powłoki zabezpieczającej elewację przed ponownym jej zniszczeniem przez wandali.

Istota usługi usuwania graffiti

Nasza firma wielokrotnie w toku prowadzonej przez nas działalności gospodarczej podejmowała się usuwania graffiti z murów budynków mieszkalnych, domów prywatnych, obiektów użyteczności publicznej i tym podobnych. Nie ma nic gorszego niż zniszczenie świeżo wykonanej elewacji budynku pseudo malunkami graficiarzy. Nie zdają sobie oni sprawy z tego, ile środków właściciele budynków wkładają w to, aby taką elewację wykonać. Na szczęście nie trzeba przeprowadzać takich prac ponownie, żeby uzyskać pożądane efekty czystej, estetycznej elewacji. Mury budynku pokryte graffiti mogą odzyskać swój dawny wygląd za sprawą naszej firmy i doświadczonych pracowników, którzy skutecznie walczą z malunkami graficiarzy.

Zamiast samodzielnie podejmować nierówną walkę z uporczywymi zabrudzeniami po graficiarskiej farbie w sprayu, klient może po prostu zamówić usługę profesjonalnego czyszczenia elewacji, jaką wykonają nasi pracownicy. Gwarantujemy uzyskanie pożądanych rezultatów. Czyszczenie elewacji, łącznie z przeprowadzaniem usług usuwania graffiti realizujemy od lat, w sposób kompleksowy i skuteczny, przy użyciu odpowiednich narzędzi, technik oraz detergentów. Naszym atutem ofertowym jest nie tylko atrakcyjna cena usługi, ale i to, że posiadamy w ciągłej dyspozycji sprzęt wysokościowy, taki jak podnośniki koszowe, które ułatwiają wykonanie prac usuwania graffiti na większych wysokościach.

Jak przeprowadzamy swoje usługi?

W ramach tej grupy usług proponujemy usuwanie graffiti oraz wykonanie powłok zabezpieczających elewację przed naniesieniem graffiti. Przed przystąpieniem do prac zleconych nam przez klienta dokonujemy oceny ich zakresu i stopnia zaawansowania. Przygotowujemy indywidualny plan, który pozwoli nam na usunięcie graffiti i uzyskanie takich efektów, które będą dla klienta zadowalające. Dążymy do tego, aby po wykonaniu usługi usunięcia graffiti fasada budynku, albo murowany płot wyglądały dokładnie tak samo, jak przed naniesieniem na nie pseudo artystycznych obrazów i napisów.

Plan czyszczenia elewacji z graffiti i ewentualne wykonanie powłoki zabezpieczającej czyszczoną powierzchnię przed kolejnym jej zabrudzeniem farbą graficiarską w sprayu, służy nam do wykonania wyceny naszych prac. Dzięki temu klient poznaje cenę usługi czyszczenia elewacji i może wówczas zdecydować się na powierzenie jej nam.

Prace usuwania graffiti z elewacji wykonujemy z wykorzystaniem odpowiednich, profesjonalnych narzędzi i detergentów. Sprawdzone metody czyszczenia murów wykonanych z różnych materiałów pomagają nam efektywnie usunąć zabrudzenia na ścianach i ogrodzeniach. Co ważne, środki z jakich korzystamy przy takiej okazji, są skuteczne, ale i bezpieczne dla powierzchni budynków, jak i dla środowiska naturalnego. To standard w działaniach specjalistycznych firm zajmujących się myciem i czyszczeniem elewacji z graffiti i innych zabrudzeń. Nasza firma z Wrocławia również do tego grona jak najbardziej może się zaliczać.

Proces usuwania graffiti obejmuje usuwanie malunków z powierzchni twardych, mało absorbujących, ale też jesteśmy w stanie na zlecenie klienta podjąć się czyszczenia gładkich i delikatnych powierzchni. Nasze usługi chemicznego usuwania graffiti umieszczonego na budynkach i innych obiektów naszych klientów to jednak nie wszystko, czego się podejmujemy. Mamy w ofercie we Wrocławiu i w okolicach również usługi antygraffiti.

Na czym polega antygraffiti?

Profesjonalna usługa antygraffiti polega na pokryciu po czyszczeniu budynku jego fasady specjalnym środkiem, który tworzy na powierzchni muru trwałą i niemal niewidoczną, zmywalną powłokę. Izolujemy w ten sposób powierzchnię elewacji nie tylko od zabrudzeń spowodowanych farbą graficiarską, ale też od wszystkich innych zabrudzeń. Jeśli doszłoby ponownie do aktów wandalizmu i popisania muru przez graficiarzy, powłoka antygraffiti zdecydowanie ułatwi prace polegające na usunięciu niepożądanych malunków.

Zapraszamy do kontaktu! Zapewniamy darmowy pomiar i wycenę!