Mycie posadzek Wrocław

Mycie posadzek
Czyszczenie posadzek

Usługa mycia posadzek cieszy się sporym zainteresowaniem z tego względu, że skorzystać można z fachowej pomocy w celu uzyskania pożądanego efektu. Czyste posadzki są bardzo ważne w wielu miejscach, przykładowo w urzędach, szkołach, biurach, halach produkcyjnych i innych instytucjach. Samodzielnie możemy nie uzyskać takiego efektu, jaki da nam profesjonalna firma zajmująca się takimi czynnościami.

Polimeryzacja posadzek

Fachowe mycie posadzek Wrocław bazuje na czyszczeniu różnorodnych rodzajów posadzek kamiennych, betonowych, czy też wykonanych z gresu, granitu, lastryka lub tarketu. MultiClean w tym celu używa specjalnych szorowarek znanych marek, jak również chemii dostosowanej do danego rodzaju posadzki. Ponadto, kompleksowa obsługa klienta odnosi się też do zabezpieczenia posadzki po umycie za pomocą powłoki polimerowej. Ma ona za zadanie ochraniać powierzchnię przed ponownym brudem, a także ją efektownie nabłyszczać. Warto podkreślić, że wykonanie powłoki polimerowej znacząco wpływa na estetyczny wygląd podłoża oraz wydłużenie żywotności posadzki, co jest kolejnym atutem.

Zadbane posadzki

Zadbane i czyste posadzki są doskonałą wizytówką danego miejsca. W obiektach użyteczności publicznej zazwyczaj spotyka się różnorodne rodzaje posadzek (granit, marmur, PVC, gres), które wymagają systematycznego mycia i konserwacji. Każdego dnia podłoże narażone jest na działanie czynników z zewnątrz, przez co dochodzi do zabrudzeń różnego typu. Trzeba zatem zadbać o regularne mycie, co pozwoli zachować estetykę i dłuższą żywotność posadzki. Okresowe doczyszczanie tego podłoża pozwala zabezpieczać je przez uszkodzeniami, jednocześnie opierając się na sprawdzonych i dobrych jakościowo środkach czyszczących.

Jeśli chodzi o hale magazynowe lub produkcyjne, tutaj najczęściej mamy do czynienia z posadzkami żywicznymi, jastrychowymi lub betonowymi. Każde z nich są narażone na działanie szkodliwych czynników, które znacząco oddziałują na wytrzymałość i estetykę podłoża. Nie zapominajmy również o tym, że zadbane posadzki wpływają na poprawienie naszego komfortu oraz bezpieczeństwa podczas pracy.

Usługa mycia posadzek

Usługa mycia posadzek we Wrocławiu opiera się na kilku podstawowych czynnościach, które prowadzą do osiągnięcia zamierzonego efektu. Po pierwsze fachowcy przystępują do odkurzenia oraz zamiatania posadzki, co pozwoli usunąć wszelkie luźne zabrudzenia. Kolejnym krokiem jest użycie odpowiednich preparatów zgodnych z danym rodzajem powierzchni. Później dochodzi do maszynowego doczyszczania posadzki, jak i odessania zabrudzeń oraz pozostałości po środkach czyszczących. Te czynności pozwalają wpłynąć na neutralizację pH podłogi, jak i miejscowo usunąć nawet najsilniejsze zabrudzenia, jakie znajdują się na podłożu. Ostatnim etapem jest mycie pielęgnacyjne oraz polimeryzacja, co ma na celu wydłużyć żywotność posadzki.

W tym przypadku niezwykle istotny jest prawidłowy dobór środków czyszczących, które skutecznie wyczyszczą podłoże. Zazwyczaj specjaliści korzystają z preparatów opartych na zasadach i kwasach, które mają niskie lub wysokie wartości pH. MultiClean zajmuje się profesjonalnym myciem posadzek na terenie Wrocławia i okolic, w wielu miejscach, takich jak:

  • lokale usługowe,
  • hale oraz magazyny,
  • obiekty handlowe,
  • biura,
  • parkingi podziemne,
  • garaże,
  • zakłady produkcyjne,
  • obiekty użyteczności publicznej,
  • mieszkania oraz domy prywatne.

Mycie i pielęgnacji posadzki

Pielęgnacja posadzki na co dzień jest bardzo ważna, gdyż pozwala zapobiegać trudnym do usunięcia zabrudzeniom, które mogą negatywnie oddziaływać na podłoże. W tym celu zazwyczaj korzysta się ze specjalnych środków czyszcząco-pielęgnujących, które dobrane zostają zgodnie z rodzajem posadzki. Szczególna pielęgnacja dotyczy obiektów często użytkowanych, takich jak np. obiekty przemysłowe, czy też hale magazynowe. W tych miejscach konieczne jest zastosowanie odpowiednich maszyn do mycia posadzek, które bazują na wielu funkcjach szorujących, odsysających oraz osuszających powierzchnię. Firma MultiClean korzysta jedynie ze sprawdzonych maszyn i urządzeń, a także z najwyższej jakości środków czyszczących, dzięki czemu spełnione zostają wymogi nawet najbardziej wymagających klientów.

Zalety usługi mycia posadzek

Nie od dziś wiadomo, że zadbane posadzki są bardzo ważne w wielu miejscach i wpływają na komfort każdej osoby przebywającej w pomieszczeniu, jak i na bezpieczeństwo. Usługi mycia posadzek we Wrocławiu pozwalają dobrać najlepszą metodę mycia oraz pielęgnacji podłoża, zgodną z daną nawierzchnią i intensywnością jej użytkowania. Gruntowne czyszczenie wraz z impregnacją sprawdzi się wszędzie tam, gdzie inne metody zawiodły lub nie możemy sobie poradzić z doczyszczeniem zabrudzeń. Ponadto, warto o to zadbać także wtedy, gdy posadzka straciła blask i prezentuje się nieestetycznie. Zaletą takiej usługi jest z pewnością fakt, że uzyskamy sprawnie piękne podłoże wolne od kurzu, zanieczyszczeń różnego typu i plam. Dodatkowo systematyczne korzystanie z usługi mycia posadzki wpływa na zwiększenie jej żywotności, co jest ogromnym atutem.

Czyszczenie i mycie posadzek, zwłaszcza na bardzo dużych powierzchniach, może być kwestią problematyczną i spędzać nam sen z powiek. Jednakże oferta firmy MultiClean została dopasowana do każdego klienta, który pragnie zadbać o czyste i bezpieczne podłoże na długi czas. Oprócz tego fachowcy zajmują się polimeryzacją posadzek, dzięki czemu nadamy im blasku i zachowamy estetykę.

Mycie posadzek jest w wielu miejscach kwestią bardzo ważną, gdyż czysta posadzka to podstawa do dalszej pracy i funkcjonowania. Warto zatem skorzystać z fachowej pomocy, dzięki której za pomocą specjalistycznych narzędzi szybko uzyskamy pożądane efekty. Warto zauważyć, że środki czyszczące są dobierane w zależności od danej powierzchni oraz warunków, jakie panują w danym miejscu. Priorytetem firmy czyszczącej jest zadowolenie klienta i postępowanie w zgodzie z jego oczekiwaniami, co przełoży się na uzyskanie wymiernych efektów. Zadbana posadzka to taka, która okresowo poddawana jest gruntownego czyszczeniu przez profesjonalistów.