Mycie elewacji Wrocław

Mycie okien
Mycie elewacji

Wraz z upływem czasu elewacje budynków mieszkalnych, komercyjnych czy biurowych i produkcyjnych, a także wszelkich innych obiektów budowlanych mogą już nie wyglądać tak, jak kiedyś. Kurz, brud, zabrudzenia pochodzenia biologicznego i atmosferycznego powodują, że piękna fasada budynku traci swój dawny urok i elegancki charakter. Nie trzeba jednak się z tym godzić, ani planować malowania elewacji. Dobrym pomysłem jest zlecenie nam mycia tej powierzchni. Nasza firma wykona taką usługę w sposób bezpieczny i profesjonalny.

Specyfika usługi mycia elewacji

Oferujemy usługę mycia elewacji na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska. Usługę czyszczenia elewacji wykonujemy metodą wysokociśnieniową, zarówno z wykorzystaniem zimnej, jak i gorącej wody. Do wykonywanej usługi mycia elewacji używany również profesjonalnych środków chemicznych przeznaczonych do mycia danego rodzaju elewacji. Środki których używamy są w pełni bezpieczne dla mytej elewacji i biodegradowalne.

Dlaczego warto zlecić naszej firmie mycie elewacji?

Czyszczenie elewacji odbywa się przy pomocy profesjonalnych urządzeń firmy Karcher. Myjemy wszelkiego rodzaju elewacje, tynki, klinkier, dachy, elewacje szklane, metalowe i inne na terenie
Wrocławia i Dolnego Śląska. Usługi mycia elewacji wykonujemy przy pomocy technik alpinistycznych, a także z wykorzystaniem podnośnika koszowego.

Nasi klienci mogą być pewni, że bezpiecznie i skutecznie nasi pracownicy wykonają czyszczenie elewacji ich budynków. Mamy odpowiednie narzędzia, doświadczenie i środki do czyszczenia ze wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. Możemy nie tylko usunąć brud z budynków, przywracając im dawny blask, ale i zabezpieczyć elewację przed ponownym szybkim zanieczyszczeniem. To szczególnie ważne, jeśli budynek znajduje się w centrum miasta, przy ruchliwej ulicy, gdzie nie trudno o zabrudzenia ze spalin, kurzu i innych, podobnych elementów.

Ważne dla naszych klientów z pewnością jest to, by co prawda usunąć wszystkie zabrudzenia, ale jednocześnie nie uszkodzić w żadnym stopniu czyszczonych powierzchni. Dzięki zastosowaniu odpowiednich akcesoriów do czyszczenia i myjek ciśnieniowych, możemy to zapewnić wszystkim klientom.

Obok czyszczenia samej elewacji, jednocześnie możemy na zlecenie klienta wykonać w tym samym czasie usługę mycia okien i przeszkleń, w jakie wyposażony jest dany obiekt.

Usuwamy zanieczyszczenia wszelkiego pochodzenia, m.in. atmosferyczne, pozostawione po deszczach i opadach śniegu, glony, wykwity wapienne i solne, zakurzenie, zabrudzenia olejowe i inne.

Kluczowe etapy wykonania usługi

Zanim przystąpimy do czyszczenia elewacji budynku klienta, czy to z wykorzystaniem metod alpinistycznych czy podnośników koszowych, w zależności od potrzeb, przeprowadzimy wstępne rozpoznanie i wycenimy usługę. Jeśli cena zostanie przez klienta zaakceptowana, wówczas możemy zaplanować usługę mycia ścian i okien w budynku.

Bardzo ważne jest dobranie do elewacji odpowiednich narzędzi do jej mycia, np. myjki wysokociśnieniowej oraz produktów chemicznych, które będą precyzyjnie dozowane w miarę potrzeb.

Dbamy w najwyższej mierze o to, by podczas wszystkich wykonywanych prac na wysokościach, a więc również w przypadku mycia elewacji, nasi pracownicy byli bezpieczni. Stosujemy zabezpieczenia linowe dla nich, ale nie tylko. Zapewniamy bezpieczeństwo wszystkich osób przebywających w obszarze roboczym wokół budynku.

Bez zakłócania pracy

Dla wielu z naszych klientów istotne jest to, by podczas przeprowadzania usługi czyszczenia elewacji można było prowadzić normalną działalność w budynku. Nie widzimy ku temu przeszkód, zwłaszcza że zastosowane zabezpieczenia minimalizują ryzyko jakiegokolwiek niebezpieczeństwa dla interesantów firmy, jej pracowników czy zwykłych przechodniów. Dlatego, kiedy my wykonujemy zlecone prace, wówczas nasi klienci i ich instytucje lub firmy mogą działać bez żadnych zakłóceń.

Atutem oferty naszej firmy w zakresie mycia elewacji budynków, również na dużych wysokościach, jest to, że dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, mamy dostęp do profesjonalnej chemii czyszczącej, a zwłaszcza mamy pracowników z doświadczeniem oraz umiejętnościami, które pozwalają nam zapewnić każdemu naszemu klientowi najwyższą jakość usługi.

Dla kogo taka oferta?

Niezależnie od tego, czy do wyczyszczenia jest elewacja budynku jednorodzinnego czy wielorodzinnego, siedziba instytucji, szpitala, albo przychodni, lub jakiekolwiek elewacje budynków komercyjnych, wykorzystywanych na potrzeby związane z prowadzeniem działalności gospodarczej, możemy zaoferować swoje usługi.

Kierujemy ofertę do klientów indywidualnych, firmowych, jak i do instytucji publicznych wszelkiego rodzaju. Każdy z klientów może liczyć na zindywidualizowaną obsługę oraz fachowo wykonaną usługę czyszczenia elewacji.

Mycie elewacji we Wrocławiu – zakres wykonywanych prac

Nasza firma świadczy usługi mycia elewacji, okien i dachów metodą wysokociśnieniową, z wykorzystaniem ziemnej i gorącej wody oraz profesjonalnych, w pełni bezpiecznych środków chemicznych. Temperatura wody oraz ciśnienie dobierane są indywidualnie, tak, aby najefektowniej zadziałały na zabrudzoną powierzchnię. Do najbardziej silnych i uciążliwych zabrudzeń używamy środki chemiczne, które wspomagają proces czyszczenia. Firma Multiclean dba o ekologię, dlatego używane środki są w pełni bezpieczne dla elewacji, ludzi i przyrody. Są biodegradalne, bezpieczne dla środowiska naturalnego, zwierząt, trawników i roślin. Nie powodują uszkodzeń na różnego typu elewacjach, czy ścianach pokrytych farbami. Doskonale wiemy, jaki rodzaj mycia elewacji domu trzeba dostosować do różnego typu zabrudzenia. Do prac czyszczących używamy myjki wysokociśnieniowe marki Karcher, które słyną ze swojej skuteczności i niezawodności. Posiadamy sprzęt odpowiedni dla różnych powierzchni, dlatego zapraszamy do kontaktu wszystkich klientów, również tych, którzy są właścicielami budynków z niespotykaną elewacją. Przed rozpoczęciem prac przeprowadzamy testy na małej powierzchni, dzięki temu mamy pewność, że uzyskane efekty będą zadowalające, a środki zostały dobrze dobrane. Dopiero gdy testy wyjdą prawidłowo, przechodzimy do kompleksowego czyszczenia. Zakres naszych prac jest bardzo szeroki.

Świadczymy usług, w skład których wchodzi czyszczenie elewacji wykonanych z różnego rodzaju materiałów, tj.:

 • Tynki różnego typu, m.in. szlachetne, tradycyjne, malowane farbami elewacyjnymi, mineralne, cementowo-wapienne, akrylowe, silikatowe, silikonowe itp.
 • Klinkier,
 • Szkło,
 • Metal,
 • Cegła,
 • Piaskowiec,
 • Aluminium,
 • Beton,
 • Płyty i okładziny elewacyjne,
 • Powierzchnie pokryte powłokami antykorozyjnymi,
 • I wiele innych.

Zajmujemy się również myciem okien, ekranów akustycznych, paneli fotowoltaicznych, kolektorów, czyszczeniem rolet i żaluzji zewnętrznych. Wykonujemy inne usługi, na indywidualne życzenie klienta. Aby poznać naszą ofertę, wystarczy do nas zadzwonić lub napisać. Nasza firma gwarantuje bezpłatny dojazd na terenie Wrocławia, pomiar i wycenę. Nasi specjaliści zawsze służą pomocą, chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania, udzielą wyczerpujących informacji i dobiorą najlepsze metody czyszczące do danej powierzchni. Świadczymy usługi dla osób prywatnych, firm i instytucji państwowych. Myjemy elewacje w domkach jednorodzinnych, obiektach przemysłowych, halach i elewacje obiektów użyteczności publicznej. Wiemy jak walczyć z kurzem, pyłami, glonami, grzybami i pleśnią, znakującą się na elewacjach. Z naszą firmą żadne zanieczyszczania nie mają szans na przetrwanie.

Niezbędny sprzęt do mycia elewacji

Posiadamy niezbędny sprzęt, Państwo nie muszą się o nic martwić. Prace wykonujemy przy pomocy myjek wysokociśnieniowych wysokiej jakości, posiadamy również własne hydromonitory, nagrzewnice wody, agregaty, drabiny, podesty robocze, także podnośniki koszowe, umożliwiające prace na dużych wysokościach. Podnośnik o zasięgu 27 metrów umożliwia dokładne umycie elewacji czy dachu bez konieczności montowania kłopotliwych rusztowań. Stosujemy techniki alpinistyczne, nasi pracownicy są doskonale przeszkoleni, pracują zgodnie z zasadami BHP, dbają o swoje, jak i Państwa bezpieczeństwo. Po skończonej pracy dokładnie po sobie sprzątamy, robimy wszystko, aby jak w najmniejszym stopniu uszkodzić okoliczne trawniki czy rabaty.

Co nas wyróżnia w obszarze czyszczenia fasad?

Nasza firma działa na rynku od lat. Jesteśmy znani z profesjonalizmu i skuteczności, posiadamy sprzęt wysokiej klasy, dzięki czemu jesteśmy w stanie poradzić sobie z największymi zabrudzeniami. Firma Multiclean cieszy się dużą renomą we Wrocławiu, nasi klienci polecają nas swoim znajomym, a rekomendacja klientów jest dla nas najlepszą reklamą. Możemy pochwalić się nowoczesnym sprzętem, stosujemy technologie znane i używane na całym świecie. Nasze usługi cechuje wysoka jakość, atrakcyjne ceny, dbamy, aby każdy klient był zadowolony i regularnie do nas powracał. Lubimy trudne wyzwania, bo dzięki nim możemy poszerzać swoją wiedzą, zdobywać nowe doświadczenie. Nigdy się nie poddajemy, dbamy, aby każdy klient był zadowolony z naszej pracy. Nasi pracownicy na bieżąco podnoszą swoją wiedzę, starają się sprostać potrzebom najbardziej wymagających klientów z Wrocławia i Dolnego Śląska. Jesteśmy elastyczni, lubimy, to co robimy, lubimy kontakt z ludźmi, staramy się, aby Klienci byli w pełni usatysfakcjonowani. Zapraszamy do kontaktu, a znajdziemy dogodny dla Państwa termin i wykonany zlecone prace.

Dzięki naszym usługom mycia elewacji, Państwa dom czy firma mogą wyglądać jak nowe. Jesteśmy w stanie poradzić sobie z najtrudniejszym zabrudzeniami, dzięki naszej pracy każdy tynk wygląda jak świeżo po remoncie. Pracujemy tak, aby nie uszkodzić elewacji, doskonale znamy technologie, wiemy, jakie prace i środki można użyć dla danej powierzchni. Dzięki temu, że pracujemy na wysokości, elewacja będzie czysta w każdym miejscu. Usuwamy zabrudzenia różnego typu, w tym biologiczne, atmosferyczne czy drogowe. Jesteśmy w stanie doradzić środki, które zabezpieczą elewacją przed kolejnym zabrudzeniem. Zapraszamy do kontaktu, zapewniamy wysoki poziom wykonanych prac.

Zapraszamy do kontaktu! Zapewniamy darmowy pomiar i wycenę!