Czyszczenie kostki brukowej Wrocław

mycie kostki brukowej
czyszczenie kostki brukowej
Starannie zaplanowana i wykonana, modna aranżacja przestrzeni zewnętrznej jest niezbędnym uzupełnieniem aranżacji przestrzennej wokół budynków mieszkalnych i komercyjnych. Oprócz terenów zielonych konieczne jest zastosowanie utwardzeń podłoża, umożliwiających komfortowe przemieszczanie się piesze oraz samochodem w przestrzeni pomiędzy drogą dojazdową, a wejściem do budynków. Najpopularniejszą formą zagospodarowania terenów zewnętrznych jest podłoże brukowe. Dostępna w wielu wersjach kolorystycznych i stylistycznych kostka brukowa prezentuje się doskonale, tworząc stabilną podstawę oraz gustowne dopełnienie aranżacji. Każda kostka brukowa, podobnie jak elewacja, ogrodzenie, rynny oraz tereny zielone wymaga systematycznej dbałości o zachowanie wyjątkowego efektu wizualnego. Czyszczenie kostki brukowej jest zabiegiem niezbędnym, zarówno okresowo, podczas regularnego użytkowania, a także w sytuacjach, gdy poprzez wykonywanie zróżnicowanych prac kostka brukowa narażona jest na powstanie uporczywych zabrudzeń. Nasza firma zajmuje się czyszczeniem kostki brukowej, wykonanej z różnych materiałów, takich, jak najbardziej popularny zagęszczony beton z kruszywem, a także granit, klinkier, kamień.

Czyszczenie kostki brukowej Wrocław i okolice

Znakomity efekt wizualny tworzy fantazyjnie ułożona, skomponowana kolorystycznie i rozmiarowo kostka brukowa, której styl i kolor łączą się z stylistyką zabudowy. Nieograniczone możliwości doboru kostki brukowej, zróżnicowanej pod względem wykończenia pozwalają tworzyć kompozycje, dobrane nie tylko ze względu na materiał, z którego powstaje kostka, ale także sposób jej wykończenia. Najpopularniejszą kostkę brukową tworzoną z mieszanki betonu oraz kruszyw czyścimy nieco inaczej, niż kostkę, wykonaną z kamienia. Kostka brukowa w modnych odcieniach jasnej szarości, kremu, nakrapiana i jednolita, doskonale prezentuje się, jeżeli utrzymana jest w idealnej czystości. Modna kostka brukowa w odcieniach jesieni oraz grafitu również powinna zachwycać pięknym wyglądem. Mimo mniejszego narażenia na widoczność zabrudzeń mechanicznych, tak samo jak kostka brukowa w jaśniejszych odcieniach narażona jest na wnikanie zabrudzeń, spowodowanych działaniem czynników atmosferycznych. Czyszczenie kostki brukowej, które przeprowadzają nasi doświadczeni pracownicy, odbywa się przy użyciu specjalistycznych, nowoczesnych urządzeń, zapewniających uzyskanie doskonałego efektu. Pracujemy dla Państwa na terenie Wrocławia, okolic, jednak jesteśmy otwarci na propozycje w ramach całego kraju. Realizujemy czyszczenie kostki brukowej dla osób prywatnych oraz przedsiębiorstw.

Jak odbywa się czyszczenie kostki brukowej?

Kostka brukowa jest intensywnie eksploatowanym materiałem, który w celu uzyskania czystości wymaga zastosowania specjalistycznych środków chemicznych i urządzeń oraz wykonania procesu, który może trwać 24 lub 48 godzin, w zależności od stopnia zabrudzenia oraz użytych środków. Czyszczenie kostki brukowej odbywa się za pomocą myjki wysokociśnieniowej, do której dołączamy przystawkę, pozwalającą na wyjątkowo intensywną aplikację gorącej wody wraz z płynami czyszczącymi. Silny strumień wrzątku z preparatem chemicznym pozwala uzyskać optymalny efekt nawet na najbardziej porowatej i zanieczyszczonej powierzchni kostki brukowej. Zastosowanie przystawki oraz dużej ilości gorącej wody z środkami chemicznymi pozwalają uzyskać efekt, który z dumą prezentujemy Państwu po zakończeniu procesu czyszczenia.

Jakie zabrudzenia z kostki brukowej usuwamy?

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą bez względu na to, czy Państwa kostka brukowa wymaga cyklicznego czyszczenia z codziennych zabrudzeń, czy też powstałe w wyniku prowadzenia prac zabrudzenia charakteryzują się dużą intensywnością.

Pracownicy naszej firmy, wykorzystujący specjalistyczne środki chemiczne oraz urządzenia, zapewniające efektywniejsze czyszczenie ciśnieniowe, dzięki bardzo wysokiej temperaturze, efektywnie usuwają z kostki brukowej takie zabrudzenia, jak:

  • osady, powstałe w wyniku działania czynników atmosferycznych,
  • zabrudzenia biologiczne, powstałe na skutek działania nasłonecznienia, jego braku (mchy, pleśń),
  • ślady opon samochodowych,
  • brud budowlany podczas remontów, ocieplania budynków, malowania elewacji,
  • guma do żucia,
  • kleje, smary, płyny eksploatacyjne z samochodu,
  • rdza,
  • czerwone wino, tłuszcz, artykuły spożywcze płynne, sypkie

Czyszcząc kostkę brukową przestrzegamy zaleceń producenta środków czyszczących, stosując odpowiednią formę aplikacji oraz zapewniając właściwy czas działania preparatu. Z tego względu warto wziąć pod uwagę, iż proces czyszczenia kostki brukowej może być długotrwały i wieloetapowy. Wymaga użycia dużej ilości wody, podgrzanej do bardzo wysokiej temperatury.

Zachwycający efekt, który trwa bardzo długo

Czyszczenie kostki brukowej w obrębie Wrocławia, okolic to dla nas misja, którą realizujemy z dużym zaangażowaniem. Podczas wieloletniej pracy zdobywaliśmy i ugruntowaliśmy doświadczenie, które pozwala nam z pełną odpowiedzialnością podejmować się realizacji nawet bardzo wymagających zadań. Jesteśmy specjalistami, którzy z zaangażowaniem wnoszą osobiste chęci w uzyskanie optymalnego efektu. Czyszczone przez nas powierzchnie, czyszczone są dla Państwa, lecz naszą pracę wykonujemy z dokładnością pracy dla siebie. Dla nas każda czyszczona powierzchnia to duże wyzwanie. Podejmujemy się mycia kostki brukowej, która nie była pielęgnowana od wielu lat, nosi wiele śladów użytkowania, a osady, znajdujące się na jej powierzchni nie pozwalają dostrzec jej pierwotnego zabarwienia. Z nami Państwa podjazd, chodnik, ścieżka lub ogrodowa alejka odzyskają efekt, który zachwycał bezpośrednio po jej położeniu. Dbamy o każdy element pracy, nie pomijamy istotnych szczegółów. Pozostawimy kostkę brukową wyczyszczoną, a jej przestrzenie wypełnimy, by zabezpieczyć przed tworzeniem się osadów, a także wędrówkami owadów. Solidnie, z dbałością o doskonały efekt zapewniamy kompleksowe czyszczenie kostki brukowej – Wrocław i okolice – teren Dolnego Śląska. Zachęcamy do zapoznania się z naszą, kompleksową ofertą prac porządkowych oraz kontaktu. Chętnie udzielimy wszelkich informacji oraz ustalimy dogodny termin realizacji naszej usługi. Wybierając profesjonalistów, będą Państwo zadowoleni z efektu końcowego.

Polecamy się do regularnej współpracy. Co możemy dla Państwa zrobić?