Prace wysokościowe Wrocław

Mycie na wysokości
Malowanie elewacji
Pod pojęciem prace wysokościowe kryje się zagadnienie oznaczające wykonywanie prac na wysokości powyżej 1 metra nad poziomem podłogi lub gruntu. Czynności remontowe mogą być wykonywane na rusztowaniach, drabinach lub linach, a także na konstrukcjach budowlanych. Niestety prace wysokościowe są dosyć ryzykowne, dlatego do ich wykonywania niezbędny jest profesjonalny sprzęt, przeszkolenie, a także szereg uprawnień. Alpinizm przemysłowy staje się jednak coraz bardziej popularny. W naszej firmie znajdą Państwo szereg usług związanych z tematyką prac wysokościowych. Zapraszamy do zapoznania się z jej treścią i do skorzystania z dostępnych wariantów.

Prace wysokościowe- Dlaczego warto zaufać profesjonalistom?

Warto zaznaczyć, że prace wysokościowe wiążą się z ryzykiem upadku, który może zakończyć się kalectwem lub śmiercią. Fakt ten sprawia, że w przypadku konieczności wykonania prac na wysokości powyżej metra, warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy, która wykona prace z zachowaniem najwyższej jakości oraz wszelkich standardów bezpieczeństwa. Prace na wysokości należą do szczególnie niebezpiecznych. W trakcie ich realizacji zachować należy wszelkie środki bezpieczeństwa i ostrożności, o czym pamiętamy w naszej firmie i zapewniamy naszym pracownikom nie tylko sprzęt najwyższej jakości, ale także wszelkie niezbędne zabezpieczenia z atestami. Wrocław i okolice to obszar, w którym mogą Państwo skorzystać z naszych usług.

Prace na wysokości – Nasza oferta

Do pracy wysokościowej nasza firma wykorzystuje głównie podnośniki własne, które dają możliwość wykonywania czynności nawet na 27 metrach wysokości. Nasi pracownicy stosują techniki alpinistyczne oraz najwyższej jakości rusztowania, dlatego wykonywane usługi cechują się najwyższymi standardami bezpieczeństwa. Nasza firma wykonuje usługi, takie jak:

 • Alpinistyczne mycie okien,
 • mycie elewacji,
 • mycie dachów,
 • malowanie elewacji, elementów konstrukcji hal, dachów,
 • odkurzanie konstrukcji hal,
 • czyszczenie rynien,
 • strącanie nawisów śnieżnych,
 • odśnieżanie dachów,
 • montaż kolców na ptaki,
 • montaż siatek odgradzających,
 • kratownic i prętów,
 • przycinanie i wycinanie drzew,
 • prace dekarskie (przeglądy i naprawy dachów),
 • montaż rynien,
 • renowacja kominów,
 • uszczelnianie budynków,
 • ocena stanu powłok/fotodokumentacje,
 • skuwanie tynków,
 • impregnacja elementów elewacji,
  zawieszanie/demontaż ozdób świątecznych,
 • ocieplenie budynków,
 • montaż i demontaż rusztowań wiszących,
 • prace inwentaryzacyjne.

Jak widać, zakres naszych usług jest bardzo szeroki. Każde zlecenie wykonujemy z ogromną pasją i zaangażowaniem, dbając o jak najwyższy poziom zadowolenia naszych klientów. Staramy się, aby działania zostały wykonane sprawnie i dokładnie. Bazujemy na najnowocześniejszych technologiach. Gdyby potrzebowali Państwo jakiejkolwiek z wymienionych powyżej usług (lub innej usługi z zakresu prac wysokościowych) zapraszamy do współpracy! W zakładce ”kontakt” znajdą Państwo wszystkie dostępne możliwości nawiązania rozmowy z naszym Działem Obsługi Klienta. Chętnie doradzimy oraz wycenimy pracę.

Dlaczego warto nam zaufać?

Nasza firma MultiClean w mieście Wrocław to działalność z tradycjami. Jesteśmy na rynku od 2012 roku, a prace wysokościowe nie mają dla nas żadnych tajemnic. W odróżnieniu od innych firm staramy się bazować na najwyższej jakości środkach oraz stale zlecamy szkolenia naszym pracownikom, aby odświeżali pamięć, szkolili swoje umiejętności, a także wykonywali czynności z zachowaniem norm bezpieczeństwa. Wykorzystywane przez nas urządzenia umożliwiają wykonywanie prac nawet na 27 metrach wysokości! Wśród metod stosujemy zarówno techniki alpinistyczne, jak i rusztowania, dlatego w zależności od wysokości budynku i charakteru pracy, dostosowujemy techniki do potrzeb naszych klientów. Oprócz tego:

 • Zapewniamy bezpośredni nadzór nad wykonywanymi pracami,
 • gwarantujemy pracownikom środki ochrony prywatnej i zbiorowej,
 • zapewniamy pracownikom instruktaż stanowiskowy.

Oznacza to, że w naszej firmie prace wysokościowe wykonywane są przez doświadczony sztab, dla którego wyzwania tego typu nie mają żadnych tajemnic. Bezustannie staramy się pracować nad naszym zapleczem technicznym. Prace wykonujemy, opierając się o najnowsze o nomy BHP oraz przepisy prawne. Terenem działania naszej firmy są zarówno magazyny, hale, fabryki, jak i budynki mieszkalne, czy garaże i parkingi przyzakładowe. Wrocław to miejsce świadczenia naszych usług, jednak naszą działalność wykonujemy także na innych obszarach województwa dolnośląskiego. Zadowolenie oraz dalsza współpraca jest dla nas największą satysfakcją.

Prace wysokościowe- Kto może skorzystać z naszych usług?

Tak naprawdę każdy! Bez względu na to, czy są Państwo klientami indywidualnymi, czy też prowadzicie własną działalność i potrzebujecie ekipy, która wykona skomplikowane prace na wysokościowe, jesteśmy do Państwa dyspozycji. W naszej ofercie znajduje się nie tylko alpinistyczne mycie okien i w trudno dostępnych miejscach, ale także prace związane z dachami, elewacją oraz innymi obszarami. Pracujemy na terenie Wrocławia, gdzie stale zdobywamy nowych klientów i kontynuujemy współpracę z zaprzyjaźnionymi kontrahentami. Każde zamówienie jest dla nas niezwykle indywidualne. W taki sam sposób wyliczana jest także cena, która uzależniona jest od rodzaju pracy, czasu jej wykonywania, a także środków, które będą niezbędne do jej wykonania. Z nami zadbają Państwo o piękny wygląd swojej firmy lub prywatnego budynku. Ponadto zajmiemy się także stworzeniem eleganckiej, nienagannej elewacji, a w razie potrzeby zniwelujemy także problem ptactwa lub zanieczyszczeń na dachu. Zimą chętnie pomożemy w zniwelowaniu nawisów śnieżnych, które mogą być szczególnie niebezpieczne dla pieszych oraz pracowników, którzy przychodzą lub wychodzą z pracy. W okresie świąt chętnie zawiesimy także dekoracje i iluminacje świąteczne oraz zajmiemy się pielęgnacją drzew. Tworzymy także dokumentację określającą stan powłok. W celu bliższego zapoznania się z ofertą, jaką świadczymy w mieście Wrocław i okolicach, zachęcamy do prześledzenia naszej strony internetowej i poszczególnych zakładek.